Новини

Аналіз стану та потреб деокупованих територіальних громад

 01.12

Проєкт міжнародної технічної допомоги PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» проаналізував ситуацію у деокупованих громадах України з акцентом на гуманітарну ситуацію та доступність адміністративних послуг.

У зустрічі взяли участь представники проєктів ПРООН, Ради Європи, «Підтримка децентралізації в Україні», SALAR International, представники ОВА деокупованих областей.

Результати моніторингу презентував Василь Сегін, полісі координатор проєкту PROSTO, під час зустрічі кластеру з адмінпослуг Ради Донорів. Ігор Оніщук, експерт проєкту «Підтримка децентралізації в Україні», представив аналіз стану виконання місцевих бюджетів за 9 місяців 2022 року.

Зі вступними словами щодо ситуації у деокупованих громадах виступили представники Уряду, Верховної Ради України, Посольства Швеції в Україні:
- Сергій Шаршов, генеральний директор Директорату з питань розвитку місцевого самоврядування Міністерства розвитку громад та територій;
- Марина Бобраніцька, заступниця начальника управління - начальниця відділу з питань моніторингу якості послуг та розвитку цифрових інструментів Міністерства цифрової трансформації України;
- Лариса Білозір, народна депутатка, голова підкомітету з питань адміністративних послуг та адміністративних процедур;
- Адам Амберг, керівник Sida (шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку) в Україні.

За результатами моніторингу та у координації з партнерами, проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» планує надати кризову підтримку деокупованим громадам в аспекті покращення якості надання послуг на місцях.

Аналіз стану та потреб деокупованих громад
Карти за результатами моніторингу (українською)
Карти за результатами моніторингу (англійською)