Новини

Державна реєстрація бізнесу та громадських формувань стає більш доступною в умовах воєнного стану

Мін’юст робить чергові кроки для відновлення найбільш нагальних послуг цієї сфери у територіальних громадах, де відсутні бойові дії.

11 Монтажна область 1   копія 16 (3) (1)

Звертаємо Вашу увагу, що необхідною умовою для надання цих послуг є включення державних реєстраторів до відповідного Переліку, що затверджується Мін’юстом. Для цього необхідно надіслати звернення на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Суб’єкти державної реєстрації (виконавчі органи сільських, селищних та міських рад, Київська міська, районні, районні у місті Києві державні адміністрації) у листі мають зазначити:

  • посаду,
  • прізвище, ім’я, по батькові державного реєстратора та його засіб зв’язку.

Детальніше: http://surl.li/bxjuy.

Також Мін’юст розширив коло суб’єктів надання адміністративних послуг щодо державної реєстрації бізнесу та громадських формувань в умовах воєнного стану. Детальніше про цих суб’єктів та найбільш нагальні реєстраційні дії, що можуть ними вчинятися, тут: http://surl.li/bxjpe.

Закликаємо ОМС скористатися такою можливістю, щоб зробити доступними на місцях ще й послуги цієї сфери, які наразі є достатньо актуальними.

До відома: постанова Кабінету Міністрів України від 19.04.2022 № 480 http://surl.li/bxjrt