Новини

Деякі аспекти ліцензування та видачі документів дозвільного характеру в умовах воєнного стану

Звертаємо вашу увагу на деякі аспекти окремих питань ліцензування та видачі документів дозвільного характеру в умовах воєнного стану.

ДРС вважає: «У разі можливості (безпекова ситуація дозволяє) видача документів дозвільного характеру та ліцензій здійснюється у строки встановлені законом».

Позиція ДРС: «Документи дозвільного характеру та ліцензії, термін дії яких закінчується, вважати такими, що продовжили свою дію на території України на період воєнного стану та протягом двох місяців з дня його закінчення».

Також варто мати на увазі, що відповідно до постанови КМУ від 10.03.2022 №241, до припинення чи скасування воєнного стану в Україні збір за видачу ліцензії на експорт (імпорт) товарів не справляється.

Посилання на першоджерела:

http://www.drs.gov.ua/press-room/pozytsiya-drs-shhodo-okremyh-pytan-litsenzuvannya-ta-vydachi-dokumentiv-dozvilnogo-harakteru-u-sferi-gospodarskoyi-diyalnosti-v-umovah-voyennogo-stanu

https://www.drs.gov.ua/press-room/osoblyvosti-zdijsnennya-regulyatornoyi-diyalnosti-organamy-vykonavchoyi-vlady-v-umovah-voyennogo-stanu

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/241-2022-%D0%BF#Text

2 Монтажна область 1 копія 2