Новини

Курахівська громада допомогла Бишівській громаді з мобільним ЦНАП

 У березні цього року Бишівська територіальна громада на Київщині зазнала ракетного обстрілу та авіаційних бомбардувань. Внаслідок російської агресії було пошкоджено цивільну інфраструктуру громади, в тому числі вщент зруйновано приміщення ЦНАПу. Після деокупації Київщини працівники ЦНАП продовжили роботу у будівлі поліклініки.

Проте, надання адміністративних послуг потребує належних умов як для працівників, так і для відвідувачів Центру.

b3.jpg

Шведсько-український Проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» проаналізував роботу мобільних ЦНАП та розробив пакет модельних документів для передачі майна від громади до громади у тимчасове користування. Також було ідентифіковано, що мобільний ЦНАП Курахівської громади припинив функціонування через активні бойові дії в області.

За ініціативи Мінцифри та за сприяння PROSTO було забезпечено передачу мобільного ЦНАП в користування Бишівській громаді Київської області від Курахівської міської ради Донецької області.

b1.jpg

Курахівська громада отримала мобільний ЦНАП в рамках проєкту UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансування Уряду Канади у 2021 році. Мобільний ЦНАП забезпечував послугами мешканців громади, які проживали близько до лінії розмежування, та частково жителів окупованих територій, які приїздили для отримання послуг.