Новини

Навчання для старост і посадових осіб Іванківської громади

11 січня 2023 року експерти проєкту, Ольга Калініченко та Андрій Мацокін, провели навчання в Іванківській громаді на Київщині. У зустрічі взяли участь понад 20 представників місцевого самоврядування: старости, працівники ЦНАП, працівники відділів кадрового забезпечення, юридичного й організаційного відділів, керуючий справами виконавчого комітету і секретар ради.

Учасники ділилися досвідом та обговорювали з експертами моделі надання адмінпослуг у старостинських округах, взаємодію старости з ЦНАП в частині організації послуг мешканцям. Під час тренінгу були також проаналізовані питання нормативного забезпечення набуття правового статусу старост, нюансів покладання і реалізації їх повноважень, дотримання вимог нормативних документів в частині взаємодії суб’єктів надання публічних послуг.

Нагадаємо, що Іванківська громада є партнеркою проєкту PROSTO в частині покращення надання послуг у старостатах. Загальне населення громади – близько 28 тисяч, а в старостинських округах проживає майже 18 тисяч мешканців. 20 старостинських округів забезпечують послуги майже для двох третин населення Іванківської громади.

1_1.jpg

2_1.jpg