Новини

Новий тренінг-практикум для керівників ЦНАП, 23-24 лютого у м.Дніпро

Доступні та якісні послуги для громадян та бізнесу – одне з ключових завдань місцевого самоврядування і один з найбільш очікуваних результатів реформи децентралізації.

ЦНАП – системна інституція. Ефективність його функціонування залежить від спроможності керівника та персоналу ЦНАП працювати в умовах динамічних змін, застосовувати сучасні знання, технології та інструменти. Цей тренінг-практикум буде корисним для керівників ЦНАП, які прагнуть підвищити персональну ефективність та ефективність роботи команди ЦНАП. 

Мета тренінгу
- Надати керівникам(-цям) ЦНАП практично орієнтовані знання, сформувати уміння та навички щодо управління змінами, формування команди, управління часом та підвищення персональної ефективності, запропонувати технології та практичні інструменти вирішення ключових питань для підвищення ефективності функціонування ЦНАП.

- Через виконання практичних завдань вирішити окремі проблеми та посилити спроможність керівництва та команди ЦНАП.

Учасники(-ці) тренінгу:

 • отримають нові знання про управлінські технології та практичні інструменти для підвищення ефективності роботи керівника(-ці) та команди ЦНАП; розуміння актуальних завдань реформи у сфері надання адміністративних послуг;
 • сформують уміння та навички застосування в практичній діяльності нових знань, технологій та інструментів; вирішення ключових питань в роботі ЦНАП через посилення власної спроможності; комунікацій з колегами з інших ЦНАП щодо пошуку та впровадження найбільш ефективних рішень, залучення кращого досвіду.

Учасники(-ці) тренінгу отримають актуальні знання з таких питань:

 • управління змінами: як досягати успіху в динамічному середовищі
 • ефективна команда ЦНАП: чи/як це можливо?
 • робочий день керівника ЦНАП: тайм-менеджмент, персональна ефективність
 • управління репутацією та ефективна комунікація потреб ЦНАП
 • ЦНАП як локальна інновація: теорія, технології, практика
 • тренди державної політики: що буде впливати на ЦНАП у найближчому майбутньому

Передбачається, що учасники(-ці) будуть виконувати практичні завдання у своїх ЦНАП в рамках «Лабораторії змін» з подальшим підсумковим обговоренням результатів в онлайн-форматі.  

Керівники(-ці) ЦНАП зможуть ознайомитися з добрими практиками, почерпнути інновації з досвіду ЦНАП (у випадку проведення тренінгу на базі ЦНАП).

Хто може брати участь

Керівники(-ці) функціонуючих ЦНАП, які працюють на відповідних посадах з моменту призначення не менше 6-ти місяців. Просимо завантажити в формі реєстрації у відповідному полі Розпорядження Голови громади про призначення Вас керівником ЦНАП.

Окрім цього, для участі в тренінгу необхідно попередньо пройти онлайн-курси «Навички фахівця сучасного ЦНАП» та/або «Як створити сучасний ЦНАП». Просимо також завантажити сертифікат(-и) про проходження цих курсів у відповідному полі форми реєстрації.

Реєстрація за посиланням: https://prosto.in.ua/ua/zaiavka-na-treninh/forma/13:zaiavka-na-treninh?cid=152

Умови участі

 • Тренінг проводиться у визначених Проєктом областях. Хоча в тренінгу можуть також брати участь керівники(-ці) ЦНАП з інших областей України, пріоритетними учасниками для цього тренінгу є керівники(-ці) ЦНАП з Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської областей.
 • Для участі у тренінгу необхідно попередньо зареєструватися та отримати підтвердження про участь від організаторів.
 • Проєкт «PROSTO» покриває витрати учасників на проїзд (за наявності підтверджуючих документів), проживання (з 23 по 24 лютого) та харчування. Деталі будуть надіслані сформованій групі учасників тренінгу-практикуму.
 • Ми уважно слідкуємо за ситуацією з поширенням COVID-19. Рішення щодо дат проведення тренінгів приймається з урахуванням епідеміологічної ситуації в Україні чи відповідній області. Про будь-які зміни зареєстрованих учасників буде повідомлено додатково. Під час проведення тренінгу його учасники зобов’язані дотримуватися усіх необхідних заходів з метою запобігання поширенню COVID-19.       

 

Дати та місця проведення

23-24 лютого 2022 року, м. Дніпро (деталі будуть повідомлені підтвердженим учасникам).

Реєстрація на тренінг триває до 15 лютого 2022 року (може завершитися раніше в разі набору максимальної кількості учасників)

Тривалість, час проведення

23-24 лютого 2022 року: тренінг-практикум у м. Дніпро,

28 лютого - 18 березня 2022 року: «Лабораторія змін», самостійне виконання практичних завдань учасниками,

22 березня 2022 року: онлайн-обговорення «Результати та висновки «Лабораторії змін».