Новини

Новини та зміни у системі адмінпослуг (11.09.2022 - 20.09.2022)

Пропонуємо підбірку окремих новин та актів про зміни у системі адмінпослуг та інших питань зі сфери публічного адміністрування за період 11-20 вересня 2022 року. Також додатково наводимо деякі матеріали, які не відносяться до сфери адмінпослуг, але можуть бути корисними для ОМС.

21.09.2022

 

Перелік новин та змін

Оновлено актуальний перелік громад у районах бойових дій, на ТОТ і тих, що в оточенні

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, опубліковано 20 вересня 2022 року о 19:26

Наказом Мінреінтеграції

 затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати. Нагадуємо, перелік не є фіксованим – він регулярно актуалізується.

До оновленого переліку територіальних громад

, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), входить 9 областей.

Це територіальні громади Донецької (66), Харківської (56), Дніпропетровської (10), Луганської (37), Запорізької (56), Херсонської (49), Миколаївської (26), Сумської (22), Чернігівської (5) областей. Загалом у переліку наразі 327 громад.
Усі внутрішньо переміщені особи з цих громад отримають грошову допомогу від держави.
https://www.kmu.gov.ua/news/minreintehratsii-onovleno-aktualnyi-perelik-hromad-u-raionakh-boiovykh-dii-na-tot-i-tykh-shcho-v-otochenni

 

Нормативні акти, які не потрапили у попередній моніторинг

Постанова КМУ «Про затвердження Положення про організацію професійного навчання державних службовців, керівників державних підприємств, установ, організацій за рахунок міжнародної технічної допомоги та інших форм міжнародного співробітництва» від 10.09.2022 № 1028

Добірку новин та актів про зміни у системі адмінпослуг та інших питань зі сфери публічного адміністрування створено спільно з Громадською мережею публічного права та адміністрації UPLAN за координації Віктора Тимощука, члена правління Центру політико-правових реформ,с.н.с. Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України.