Новини

Оголошення конкурсу на посаду Експерт з питань старост

Експерт з питань старост та надання публічних послуг повинен мати досвід у сфері надання публічних послуг на місцевому рівні, в особливості у віддалених населених пунктах України. Кандидат повинен продемонструвати високу професійність та вміти ефективно працювати з координацією роботи з обраними громадами, проводити тренінги та консультації для старост та політичного керівництва з метою покращення надання послуг у найбільш віддалених населених пунктах України.  

Опис завдання

Експерт з питань старост та надання публічних послуг у віддалених населених пунктах України буде виконувати наступні завдання:

  • Розробляти концепцію функціоналу відділу служби підтримки для старост, яка буде доступна на веб-сторінці Проєкту
  • Визначати та впроваджувати найкращі практики надання публічних послуг у старостинських округах по всій Україні
  • Очолювати роботу з розробки посібника для старост щодо ефективного надання публічних послуг
  • Здійснювати моніторинг та проводити тренінги для старост та політичного керівництва громад з метою посилення їх спроможності надання публічних послуг у віддалених регіонах України
  • Здійснювати моніторинг та координувати роботу зі старостами у 30 обраних громадах по всій Україні. Тісно співпрацювати з політичним керівництвом цих громад з метою підвищення якості надання публічних послуг у віддалених населених пунктах України.
  • Працювати з іншими експертами над оновленням, розробкою та пілотуванням різноманітних методичних матеріалів з надання публічних послуг у віддалених населених пунктах
  • Зазначити свою робочу діяльність у річному та підсумковому звітах.

Оцінка та відбір кандидата

Зацікавлені кандидати повинні надіслати свої пропозиції, що складаються із зазначених нижче документів, до SKL International не пізніше 18 серпня 2022 року:

  1. Коротке обґрунтування відповідності кандидата вимогам цієї посади (не більше однієї сторінки формату A4);
  2. Актуальне резюме із зазначенням відповідного досвіду та кваліфікацій. 

Відбір на посаду буде здійснюватися на основі професійного досвіду кандидатів та їхньої компетенції, що відповідають вимогам, наведеним вище.

Це оголошення конкурсу на посаду опубліковано 27 липня 2022 року. Пропозиції та запитання слід надсилати не пізніше 18 серпня 2022 року електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У темі Вашого електронного листа зазначте: Expert on Starostas.

Під час прийому на роботу компенсація за пропозиції та співбесіди не виплачується.

Запитання щодо посади можна надсилати на ту саму адресу електронної пошти (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). Відповіді на запитання будуть надсилатися заявникам електронною поштою.

Очікується, що співбесіди з кандидатами, які увійдуть до списку після первинного відбору, будуть проводитися особисто або за допомогою Teams/Zoom у період з 18 по 31 серпня 2022 року. Відповідь електронною поштою після остаточного туру співбесід отримають тільки ті кандидати, які увійшли до списку після первинного відбору.

Детальний опис вакансії за посиланням.