Новини

Підтримка кадрами ЦНАП у громадах, що постраждали від наслідків воєнних дій

 MAP transf 2911 1

Після відсунення лінії фронту громади стикаються із новими викликами і мають чимало завдань для відновлення надання послуг мешканцям. Зокрема, один з викликів – нестача спеціалістів для надання адміністративних послуг у ЦНАП. У партнерстві з Мінцифри Проєкт PROSTO прагне підтримати такі громади та поєднати фахівців з постраждалими ЦНАП, які потребують працівників (Київської, Сумської, Миколаївської, Чернігівської, Херсонської, Харківської областей).

Наразі додаткових працівників потребують такі ЦНАП:

  • Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області;
  • Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області;
  • Куп’янської міської ради Куп’янського району Харківської області;
  • Баштанської міської ради Баштанського району Миколаївської області.

Детальна інформація щодо умов:

Проєкт надасть фінансову підтримку працівникам ЦНАП з інших громад, які готові долучитись до роботи в зазначених ЦНАП для виконання функцій адміністратора або державного реєстратора.

Передбачається, що релокований працівник буде виконувати завдання адміністратора ЦНАП, ділитися досвідом роботи ЦНАП за основним місцем роботи, надавати  адмінпослуги ВПО та інші адмінпослуги, потреба в яких виникатиме, зокрема щодо роботи ЦНАП як і центру гуманітарної допомоги.

Планова тривалість підтримки – два місяці; організаційна форма підтримки – стажування; оплата Проектом тимчасової роботи здійснюється особі (стажеру) кожні 2 тижні, з розрахунку 13 500 грн на місяць;

Увага! Під час стажування не проводиться виплата заробітної плати за основним місцем роботи релокованого працівника;

Проєкт не надає підтримку із пошуком житла,не покриває транспортні витрати, та не дає гарантій безпеки.

Ви можете подати заявку на участь за посиланням: https://forms.gle/4ed6GZ38GRAJt9z88

У разі запитань, звертайтеся до координаторки з інституційної підтримки Проєкту PROSTO Марії Захарченко електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..