Новини

Презентація проєкту PROSTO – Програма заходу

25 жовтня (понеділок) о 10:00 відбудеться презентація проєкту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні, 2021-2023».

Проєкт працює на місцевому та національному рівнях з метою посилити здатність місцевих органів влади надавати якісні послуги мешканцям громад. Особливий акцент приділений підтримці громад у створенні та модернізації ЦНАП, налагодженні діалогу між жителями та керівництвом громад, запровадженні механізмів контролю і підзвітності місцевої влади.

Проєкт фінансується Урядом Швеції через Шведське агентство міжнародного розвитку Sida.

Основними напрямами роботи проєкту є:

    • Служба експертної підтримки – інституційна підтримка громад у покращенні доступу до послуг та створення ЦНАП, інтеграції послуг у ЦНАП та розвитку мережі точок доступу. 
    • Законодавча підтримка та адвокація – допомога у вдосконаленні законодавства та державних політик, пропозиції на основі фактичних даних та змін «з полів».
    • Тренінгові програми та навчання – навчання, включно з онлайн-курсом, обмін знаннями та кращими практиками, діяльність з розбудови потенціалу мережі обміну досвідом між ЦНАП.
    • Інформування та залучення населення – посилення здатності громад інформувати про послуги у ЦНАП та залучати жителів до демократичних процесів у громаді.

Долучайтеся до трансляції за посиланням:

українська мова https://www.facebook.com/events/911397269504944

англійська мова https://www.facebook.com/events/311545890325075

Збережіть дату у своєму календарі. Буде цікаво!

agenda new UA