Новини

Тетяна Печериця, керівниця ЦНАП м.Кременчуг

Тетяна очолює ЦНАП міста Кременчуг з моменту його створення у 2015 році. З нагоди 10-ї річниці Закону "Про адміністративні послуги" ми поставили їй п'ять доволі абстрактних запитань
 Golovne_Монтажна_область_1_-_копія_16.png

 

Про те, як за 10 років змінилися клієнти ЦНАП та їх запити

Кожен відвідувач ЦНАП, як і кожна особистість, є неповторним, зі своїми життєвими ситуаціями і потребами. Але всіх їх об′єднує спільне бажання отримувати адміністративні послуги якісно, швидко, у комфортних умовах. 
Так, у мирний час замовники послуг потребували в першу чергу якість. Щоб задовольняти їх потреби, ми проводили мозкові штурми як власними силами, так і за участі фахівців суб’єктів надання адмінпослуг, використовували передовий досвід кращих ЦНАП України і сервісних служб із-за кордону. Як бачимо, в умовах війни поряд із сервісом відвідувачам ще більше потрібні турбота і доброзичливе ставлення.

Про любов до своєї роботи 

ЦНАП це саме те місце, де можна реалізуватися кожному. Справжнє значення має тільки бажання працювати саме на службі у громади, відповідально й віддано.


Про жінок та чоловіків - працівників ЦНАП 

Колектив – це основа ЦНАП, всі, незалежно від віку чи посади. Вони – неперевершені. Вони єдини в світі знають, як діяти з першої секунди життя. Скажу, що Кременчуку дуже пощастило. Тут живуть неймовірні люди й 80 таких неймовірних працює на розвиток ЦНАП у нашому місті.

Про роботу в часи повномасштабного вторгнення

З 24.02.2022 ЦНАП був змушений адаптуватися до нових реалій, при цьому не припиняючи роботу жодного дня. З перших днів повномасштабної війни ЦНАП перетворився на суцільний кол-центр. Завдяки невтомному бажанню продовжувати займатися тим, що вміє ЦНАП найкраще, нині відновлено надання усіх послуг, які були доступні у центрі до повномасштабного вторгнення рф на територію України.

Знаю, що у цій війні у кожного своє призначення. Ми ж наближаємо країну до перемоги, якісно виконуючи свою роботу!


Про майбутнє надання адмінпослуг та ЦНАП

Бачу ЦНАП у майбутньому місцем, куди прийшовши з одним документом, людина зможе отримати всі необхідні послуги автоматично, за повним переліком того, що їй здатна дати держава. Звісно, у майбутньому пануватиме paperless, проте душевне спілкування у ЦНАП буде затребуваним завжди!