Новини

Проект PROSTO та Асоціація ОТГ підписали меморандум про співпрацю

25 листопада на Форумі нового місцевого самоврядування «5 років на захисті об’єднаних територіальних громад» з нагоди п’ятиріччя Всеукраїнської Асоціації ОТГ, шведсько-український проект PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» та Асоціація ОТГ підписали меморандум про співробітництво задля покращення якості публічних послуг, що надаються жителям громад України.

«Ми раді партнерству з проектом PROSTO та впевнені, що громади відчують позитивний ефект від нашої співпраці. Ми єдині у наших пріоритетах політики та підтримки подальшої децентралізації у надважливій для жителів громад сфері публічних послуг», – наголосив Олександр Корінний, голова правління Асоціації ОТГ, Новоукраїнський міський голова.

«Члени асоціації були першопрохідцями в рамках децентралізаційної реформи, задавши високу планку для створення територіальних громад по всій країні. Завдяки вашій підтримці громади стають прозорішими, комфортнішими для життя та бізнесу та гендерноорієнтованими. Це дозволяє вибудовувати довіру жителів до влади та її сервісів. І ми дуже вітаємо ці зміни на місцях», – Ольга Глазунова, керівник проекту PROSTO в Україні.

PROSTO команда приєднується до привітань Асоціації та бажає невпинного розвитку і нових досягнень.

photo 2021 11 25 12 01 12


photo 2021 11 25 12 01 15