Новини

Тимчасова релокація працівників ЦНАП за підтримки PROSTO

Шведсько-український проект PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» продовжує надавати підтримку працівникам ЦНАП, які не можуть працювати за основним місцем зайнятості, та організовує і оплачує їх тимчасову роботу у ЦНАП у більш безпечних територіях України. Станом на 27 квітня 2022 року 37 жінок та чоловіків із 22 громад вже скористалися можливістю тимчасової релокації. 
 6_Монтажна_область_1_-_копія_16.png

Наразі пропонується тимчасова релокація до таких ЦНАП:

- Золотопотіцької селищної ради (Тернопільської області), 
- Цуманської селищної ради (Волинської області), 
- Берегометської селищної ради (Чернівецької області).

Проектом не забезпечується проживання на території громади під час релокації.

До участі запрошуються керівники та персонал ЦНАП з таких областей: Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська області, м. Київ, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська.

Пріоритет віддається представникам областей, де наразі ведуться активні бойові дії: Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей.

Детальна інформація щодо умов тимчасової релокації:

  1. Готовність виконувати завдання адміністратора ЦНАП, надання адмінпослуг ВПО та інші, потреба у яких виникає, зокрема щодо роботи ЦНАП як і центру гуманітарної допомоги або ж різних питань гуманітарного спрямування.
  2. Оплата Проектом тимчасової роботи здійснюється на картку особи кожні 2 тижні, з розрахунку 13 500 грн на місяць.
  3. Під час релокації не проводиться виплата заробітної плати за основним місцем роботи.
  4. Пошук житла здійснюється самостійно. Транспортні витрати не покриваються Проектом.

Термін розгляду заявок – до 7 травня 2022 року. Заявки оброблятимуться почергово до закриття вакантної посади. Тому заохочуємо Вас не відкладати заповнення форми.

Ви можете подати заявку на участь за посиланням: https://bit.ly/3vzjali

У разі запитань, звертайтеся до координаторки з інституційної підтримки Проекту Марії Захарченко електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Шведсько-український проект PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» працює за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства розвитку громад та територій України, в рамках координації спільних зусиль для підтримки місцевого самоврядування.