Новини

В Одесі відбулася міні-конференція «Посилення спроможності громади надавати публічні послуги мешканцям»

З 5 по 7 квітня 2023 року в Одесі відбулася міні-конференція шведсько-українського проєкту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» для постраждалих громад Дніпропетровської, Миколаївської та Херсонської областей. Представники 22 громад-партнерок PROSTO по напрямку комплексної підтримки у відновленні надання послуг на деокупованих територіях, взяли участь у заході.

DSC_9430.jpg

З вітальним словом та презентацією щодо розвитку мережі ЦНАП до учасників звернулась Марина Бобраніцька, заступниця начальника управління системного розвитку надання адміністративних послуг Міністерства цифрової трансформації України. 
DSC_9147-01.jpg

Долучилися до конференції і представники Миколаївської та Дніпропетровської обласних військових адміністрацій. 

Анастасія Курбакова, виконувачка обов'язків начальника відділу з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Миколаївської ОВА, детально розповіла про відновлення доступності до послуг у області;

DSC_9318-02.jpg

Юлія Кримчак, заступниця директора департаменту цифрових трансформацій Дніпропетровської ОВА, поділилася подробицями щодо початку пілотування проєкту «Я-ветеран» - комплексного надання послуг ветеранам та членам їх родин у ЦНАП.

DSC_9330.jpg

Експерти проєкту PROSTO провели консультаційні сесії з інституційних питань, презентували законодавчі зміни, обговорили важливість залучення старост до надання послуг мешканцям. Разом з учасниками ідентифікували ключові виклики та труднощі, що можуть бути вирішені спільними зусиллями.

Під час зустрічі з психологинею учасники дізналися про ефективні інструменти подолання стресу, відновлення та підтримки психічного здоров'я. Окремі робочі сесії були присвячені темі інформування та залучення громадськості в умовах воєнного стану, а також гендерним аспектам та інклюзивності у наданні послуг. 

Нагадаємо, що 28-30 березня у Полтаві відбулась міні-конференція проєкту PROSTO для постраждалих громад Сумської та Харківської областей. 

DSC_9179-01.jpg

 DSC_9205-01.jpg

DSC_9215-01.jpg

DSC_9239-01.jpg

DSC_9214-01.jpg