Новини

Завершилася друга навчальна Платформа для керівників ЦНАП

30 керівниць та керівників ЦНАП успішно завершили двомісячне навчання в межах Платформи для керівників ЦНАП, організованої проєктом PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні».

DSC_1189.jpgНа підсумковому заході, що відбувся у Львові, учасники презентували індивідуальні завдання, над якими працювали в межах Лабораторії змін, обговорили спільні виклики, які можна та потрібно долати, особливо за допомогою інструментів та практик, опанованих під час навчання.

DSC_0298.jpg

DSC_0935.jpg

З вітальним словом до випускників звернулася керівниця команди PROSTO в Україні, Ольга Глазунова: «Керівниці та керівники ЦНАП – особлива аудиторія для нашого Проєкту. Це професійні менеджери з унікальними компетенціями, які на високому рівні володіють знанням законодавства в сфері адмінпослуг, розвивають свої команди та працюють з мешканцями громади. У цьому курсі ми зібрали кращий досвід наших експертів з метою ще більше надихнути учасників на розвиток управлінських навичок».

DSC_1066.jpg

В результаті проходження 2-місячного курсу та захисту індивідуальних робіт, випускники отримали сертифікат з підвищенням кваліфікації обсягом 1 ЄКТС, погоджений Національним агентством України з питань державної служби.

Це вже другий випуск в межах навчальної платформи для керівників ЦНАП, наразі спільнота випускників налічує 55 осіб. У вересні 2023 року проєкт PROSTO планує оголошувати третій набір учасників.