Тренінги

22 грудня 2021 року. Онлайн-тренінг «Реєстрація актів цивільного стану (та, за потреби, нотаріальні дії, що вчиняються посадовими особами ОМС)»

Однією з ключових ознак належного ЦНАП є перелік послуг, які в ньому надаються. Дуже важлива наявність у цьому переліку усіх найбільш затребуваних громадянами та бізнесом послуг.  Цей тренінг буде актуальним для представників громад, які створюють ЦНАП чи хочуть покращити якість надання послуг.

 

Мета, очікуваний результат

Надати учасницям та учасникам тренінгу нові знання щодо спеціального (тематичного) законодавства, особливостей інтеграції в ЦНАП та практики надання найбільш затребуваних адміністративних послуг.

Учасники та учасниці тренінгу застосовують отримані знання та навички в щоденній роботі. У ЦНАП інтегровано нові адміністративні послуги та/або покращено якість їх надання.

           

Хто може брати участь

- адміністратори ЦНАП-початківці

- керівництво та працівники ЦНАП, які не проходили подібне навчання

- старости, залучені до надання послуг та/або роботи на ВРМ

- представники суб’єкта надання адміністративних послуг.

 

Умови участі

Рекомендуємо участь у тренінгу працівникам ЦНАП разом з посадовими особами, які є суб’єктами надання адміністративних послуг.

Навчання проходить у робочий час. Важливо, щоб учасники були готові та мали погодження керівництва на участь у ньому. Для участі необхідно подати заявку та отримати підтвердження реєстрації.

           

Рекомендуємо пройти ще й такий тренінг

Ефективна комунікація та підвищення задоволеності відвідувачів ЦНАП як запорука успішної роботи. Ґендерні питання в контексті надання адміністративних послуг.

 

Дата проведення тренінгу

22 грудня 2021, з 10:00 по 14:00 год. (з перервою). Реєстрація до 7 грудня 2021 року.

          

Формат проведення тренінгу

Онлайн: тренінг проводиться на платформі Zoom. Для участі кожному учаснику необхідно зареєструвати персональний акаунт та забезпечити якісний зв'язок (пристрій з підтримкою відео (вебкамера чи камера смартфона), аудіо (колонки чи навушники).

 

            За більш детальною інформацією та в разі виникнення додаткових запитань звертайтеся на електронну адресу:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.