1-2 грудня 2022 року. Онлайн-тренінг «Соцмережі для інформування та комунікації в громаді»

Після повномасштабного вторгнення російських військ  сфера інформування та комунікації в громадах країни зазнала суттєвих змін. З одного боку, органи влади змушені були обмежити частину інформації, а з іншого - ставати більш ефективними для безпечного та швидкого  інформування жителів. В цій ситуації онлайн комунікація та соціальні мережі стають незамінним інструментом для органів влади громад.

Учасниками цього навчання можуть бути спеціалісти з інформування та звязків з громадськістю, які працюють в органах місцевого самоврядування та ЦНАП, інші особи, які відповідають за комунікації у громадах, та фахівці, які виконують суміжні функції.
 
Місце проведення: онлайн на платформі Zoom.
 
Реєстрацію завершено
 

6, 8 грудня 2022 року. Онлайн-тренінг «Ефективна комунікація та підвищення задоволеності відвідувачів ЦНАП як запорука успішної роботи. Ґендерні питання в контексті надання адміністративних послуг»

Ефективна комунікація з відвідувачами, ґендерна рівність, особливості надання адміністративних послуг соціально незахищеним категоріям населення та людям з інвалідністю – важливі наскрізні питання в роботі ЦНАП, особливо сьогодні, коли ЦНАП, окрім адміністративних, опікуються також гуманітарними питаннями в громаді.

Активні учасники тренінгу отримають сертифікат, що підтверджує підвищення кваліфікації обсягом 0,31 кредиту ЄКТС.

Учасниками цього тренінгу можуть бути адміністратори ЦНАП-початківці, керівництво та працівники ЦНАП, які не проходили подібне навчання, старости, які залучені до надання послуг та/або роботи на ВРМ, працівники органів місцевого самоврядування, які безпосередньо надають адміністративні послуги чи беруть участь у їх наданні.

Місце проведення: онлайн (на платформі Zoom).

Реєстрацію завершено

13 грудня 2022 року. Вебінар «Реєстрація актів цивільного стану»

Послуги з державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС) є одними з найбільш затребуваних. Через повномасштабне вторгнення російської федерації в Україну також з’явилися певні особливості надання цієї групи послуг. Отже, працівники ЦНАП потребують актуальних знань та обміну досвідом для ефективної інтеграції цих послуг у ЦНАП та якісного їх надання.

Учасниками цього навчання можуть бути адміністратори ЦНАП; керівництво та працівники ЦНАП, які не проходили подібне навчання; старости, залучені до надання послуг; представники суб’єкта надання адміністративних послуг.
 
Місце проведення: онлайн на платформі Zoom.
 
Реєстрація до 7 грудня 2022 року (може завершитись раніше у разі набору максимальної кількості учасників)
 

PROSTO тренінги – поширені запитання

Як зареєструватись на тренінг?

Реєстрація на оголошені тренінги відбувається індивідуально через форму на сайті та передбачає, що кожен охочий реєструє себе особисто. Щонайменше за тиждень для офлайн-тренінгів та за три робочих дні для онлайн-тренінгів на пошту зареєстрованим учасникам надсилається інформація про статус заявки. Особам з цільової аудиторії навчання, яким проект підтверджує участь, надсилається Програма навчання і деталі місця/часу проведення.