16 травня 2023 року. Вебінар «Особливості надання окремих адмінпослуг у сфері соціального захисту населення»

Через повномасштабне вторгнення російської федерації в Україну законодавство в сфері соціального захисту зазнало значних змін, а отже працівники ЦНАП потребують актуальних знань, роз’яснень та обміну досвідом.

 

Мета, очікуваний результат

Надати учасницям та учасникам вебінару актуальні теоретичні знання та практичні навички щодо застосування спеціального (тематичного) законодавства при наданні окремих адміністративних послуг соціального характеру.

Учасники та учасниці вебінару застосовують отримані знання та навички в щоденній роботі, покращують доступність та якість надання адміністративних послуг.

Про що цей вебінар

Учасники та учасниці вебінару отримають актуальні знання про:

  • призначення грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка», надання комплексної послуги «єМалятко», надання державної допомоги сім’ям з дітьми: державна допомога при народженні дитини, допомога у зв’язку з вагітністю і пологами;
  • допомога на дітей одиноким матерям;
  • допомога малозабезпеченим сім'ям;
  • надання допомоги на поховання;
  • статус учасника бойових дій.

Хто може брати участь

  • адміністратори ЦНАП,
  • керівництво та працівники ЦНАП, які не проходили подібне навчання,
  • старости, залучені до роботи на ВРМ,
  • представники суб’єкта надання адміністративних послуг.

Умови участі

Вебінар відбудеться у робочий час. Важливо, щоб учасники були готові та мали погодження керівництва на участь у ньому. Для участі необхідно подати заявку та отримати підтвердження реєстрації.     

Дата та час проведення вебінару

16 травня 2023 року з 14:00 до 16:00 год.

Реєстрація до 10 травня 2023 року

Формат проведення вебінару

Онлайн, вебінар проводиться на платформі Zoom. Для участі кожному учаснику необхідно зареєструвати персональний акаунт та забезпечити якісний зв'язок (пристрій з підтримкою відео (вебкамера чи камера смартфона), аудіо (колонки чи навушники), тощо).

 

            За більш детальною інформацією та в разі виникнення додаткових запитань звертайтеся на електронну адресу:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

PROSTO тренінги – поширені запитання

Як зареєструватись на тренінг?

Реєстрація на оголошені тренінги відбувається індивідуально через форму на сайті та передбачає, що кожен охочий реєструє себе особисто. Щонайменше за тиждень для офлайн-тренінгів та за три робочих дні для онлайн-тренінгів на пошту зареєстрованим учасникам надсилається інформація про статус заявки. Особам з цільової аудиторії навчання, яким проект підтверджує участь, надсилається Програма навчання і деталі місця/часу проведення.