Тренінги

14 грудня 2021 року. Тренінг для керівництва громад «ЦНАП і покращення якості послуг: PROSTO про найважливіше», Одеська область

Доступні та якісні послуги для громадян та бізнесу – одне з ключових завдань місцевого самоврядування і один з найбільш очікуваних результатів реформи децентралізації. За законом в найближчій перспективі ЦНАП має бути створений у кожній громаді.

ЦНАП – системна інституція. Отже, потрібні виважені та раціональні рішення на початку його створення та подальшого розвитку. Це дуже актуально для громад, які ще не мають власного ЦНАП, а послуги надаються за традиційною, не завжди зручною для мешканців моделлю. А також для громад, де ЦНАП потребують істотної модернізації.

Цей тренінг-практикум буде корисним для ухвалення «політичних» рішень лідерами громад: чому і для чого ЦНАП, як реалізувати раціональний та адекватний потребам громади проект покращення якості послуг в громаді.

 

Мета, очікуваний результат

Надати лідерам громад практично орієнтовані знання та навички, стимулювати процес створення/модернізації ЦНАП та істотно полегшити цю роботу на всіх етапах прийняття важливих «політичних» рішень: модель доступу до послуг в громаді, структура, кошти, приміщення, персонал тощо.

Лідери громад ухвалюють необхідні системні рішення, громади демонструють прогрес покращення якості надання адмінпослуг (у т.ч. з допомогою Служби експертної підтримки ЦНАП Проєкту PROSTO).

 

Про що цей тренінг

Учасники та учасниці тренінгу отримають актуальні знання з таких питань:

- державна політика та зміст реформ у сфері адмінпослуг (короткий огляд)

- неналежний-належний ЦНАП: вимоги, критерії, нормативне регулювання

- які найбільш поширені міфи про ЦНАП існують та як їх розвінчувати

- скільки вартує ЦНАП і де взяти кошти

- доходи від послуг - витрати на ЦНАП: як вимірювати успіх

- важливі/обов’язкові послуги та як їх інтегрувати в ЦНАП.

 Буде проведено практикум на прикладі конкретних громад, які представляють учасники тренінгу:

- як змоделювати доступні і якісні послуги в громаді

- приміщення для ЦНАП та його зонування: як прийняти раціональне рішення

- як прийняти ефективні рішення щодо форми і структури ЦНАП

- як і де знайти персонал та чому агенти змін важливі

Лідери громад також зможуть ознайомитися з добрими практиками створення/модернізації ЦНАП в Україні, почерпнути інновації з досвіду ЦНАП, на базі якого проходитиме тренінг.

 

Хто може брати участь

Місцеві голови, їх заступники/заступниці та інші відповідальні з керівного складу громади за створення ЦНАП, голови постійних комісій місцевих рад (профільної для ЦНАП та з питань бюджету і соц.-економ. розвитку).

 

Умови участі

Тренінг-практикум проводиться на базі кращих ЦНАП у визначених областях. У тренінгу можуть брати участь лідери громад з інших областей України. Для участі у тренінгу необхідно попередньо зареєструватися на одну із запропонованих дат.

 

Важливо!

Проєкт PROSTO не покриває витрати учасників на проїзд до місця тренінгу.

Ми уважно слідкуємо за ситуацією з поширенням COVID-19. Рішення щодо дат проведення тренінгів приймається з урахуванням епідеміологічної ситуації в Україні чи відповідній області. Про будь-які зміни зареєстрованих учасників буде повідомлено додатково.

Під час проведення тренінгу його учасники зобов’язані дотримуватися усіх необхідних заходів з метою запобігання поширенню COVID-19.       

 

Дата та місце проведення

14 грудня 2021 року, Одеська область, с. Красносілка, вул. Набережна, 87а (проєкт не покриває витрати учасників на проїзд та проживання). 

Реєстрація до 6 грудня 2021 року (включно).

 

Тривалість, час проведення

4 години, 11:00 – 15:00 год. (з перервою)

 

За більш детальною інформацією та в разі виникнення додаткових запитань звертайтеся на електронну адресу:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зареєструватися