Архів подій

Тренінг «Ґендерні питання в контексті надання адміністративних послуг», м. Київ

ЦНАП є важливою складовою процесу децентралізації і мають бути взірцем не тільки щодо якості, комфорту та умов, в яких надаються послуги, а й у питаннях толерантності, ґендерних стосунків та поваги. Врахування ґендерної складової в роботі ЦНАП допомагає створити безпечні, зручні, справедливі публічні простори для відвідувачів з різними потребами та досвідом, привертає увагу до питання поваги до людей, актуалізує інклюзивність.  

Учасниками цього тренінгу можуть бути адміністратори ЦНАП, керівництво та працівники ЦНАП, які не проходили подібне навчання, старости, які залучені до надання послуг та/ або роботи на ВРМ, працівники органів місцевого самоврядування, які безпосередньо надають адміністративні послуги чи беруть участь у їх наданні.

Місце проведення: м. Київ, вул. Б. Хмельницького 30/10 (проєкт не покриває витрати учасників на проїзд та проживання).

Реєстрацію завершено

Про що цей тренінг

Учасники та учасниці тренінгу отримають актуальні знання про:

  • суть та основні поняття ґендерноорієнтованого підходу
  • ґендер як обов’язкову умову успіху ЦНАП
  • ґендерний підхід в роботі органів місцевого самоврядування
  • ґендерні питання в контексті надання адміністративних послуг
  • практичні рекомендації для впровадження ґендерного підходу в роботу ЦНАП, приклади: аналіз практичних прикладів / кращі практики

Хто може брати участь

  • адміністратори ЦНАП
  • керівництво та працівники ЦНАП, які не проходили подібне навчання
  • старости, які залучені до надання послуг та/ або роботи на ВРМ
  • працівники органів місцевого самоврядування, які безпосередньо надають адміністративні послуги чи беруть участь у їх наданні

Умови участі

 Рекомендуємо усім працівникам ЦНАП, за можливості, взяти участь у тренінгу разом, оскільки це збільшує вплив отриманих знань та навичок на організацію подальшої роботи в ЦНАП.  Тренінг проходить у робочий час. Важливо, щоб учасники мали погодження керівництва на участь у ньому. Для участі у тренінгу необхідно подати заявку та зареєструватися.

Увага: Проєкт «PROSTO» не покриває витрати учасників на проїзд до місця тренінгу і проживання.

Дати та місця проведення

9 лютого 2022 року, м.Київ, вул. Б. Хмельницького 30/10 (деталі будуть повідомлені підтвердженим учасникам).  5 годин,  10:30 – 15:30 год. (з перервою). Реєстрацію завершено.  

Детальніше