Новини

Продовжуємо підтримку кадрами ЦНАП у громадах, що постраждали від наслідків воєнних дій

MAP_transfoerm.png

Після відсунення лінії фронту громади стикаються із новими викликами і мають чимало завдань для відновлення надання послуг мешканцям. Зокрема, один з викликів – нестача спеціалістів для надання адміністративних послуг у ЦНАП. У партнерстві з Мінцифри Проєкт PROSTO прагне підтримати такі громади та поєднати фахівців з постраждалими ЦНАП, які потребують працівників.

Наразі додаткових працівників потребують такі ЦНАП:

- ЦНАП Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області,
- ЦНАП Старосалтівської селищної ради Чугуївського району (Харківської області),
- ЦНАП Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області (3 фахівця),
- ЦНАП Тростянецької міської ради Охтирського району Сумської області,
- ЦНАП Баштанської міської ради Баштанського району Миколаївської області.

Детальна інформація щодо умов:

Проєкт надасть фінансову підтримку фахівцям, які мають досвід надання адмінпослуг та готові долучитись до роботи в зазначених ЦНАП для виконання функцій адміністратора або державного реєстратора.

Передбачається, що релокований працівник буде виконувати завдання адміністратора ЦНАП, ділитися досвідом роботи ЦНАП за основним місцем роботи, надавати  адмінпослуги ВПО та інші адмінпослуги, потреба в яких виникатиме, зокрема щодо роботи ЦНАП як і центру гуманітарної допомоги.

Планова тривалість підтримки – два місяці; організаційна форма підтримки – стажування; оплата Проектом тимчасової роботи здійснюється особі (стажеру) кожні 2 тижні, з розрахунку 13 500 грн на місяць;

Увага! Під час стажування не проводиться виплата заробітної плати за основним місцем роботи релокованого працівника;

Проєкт не надає підтримку із пошуком житла,не покриває транспортні витрати, та не дає гарантій безпеки.

Ви можете подати заявку на участь за посиланням: https://forms.gle/4ed6GZ38GRAJt9z88. Заявки розглядаються до 16 січня 2023 року. 

У разі запитань, звертайтеся до координаторки з інституційної підтримки Проєкту PROSTO Марії Захарченко електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..