Тренінги

02 лютого 2022 року. Тренінг для керівництва громад «Як посилити довіру до органів місцевого самоврядування через залучення мешканців до співпраці», м. Хотин

 

Право громадян на участь в управлінні державними справами є одним з демократичних принципів і має реалізовуватись на місцевому рівні зокрема. Для того, щоб забезпечити цю участь мешканців громади, передусім необхідно їх систематично інформувати про життя та важливі зміни громади. При систематичному підході така робота призведе до згуртованості мешканців, мінімізації конфліктного потенціалу та вирішення кризових точок взаємодії у трикутнику влада–громадськість–громадяни.

Цей тренінг буде корисним для голів, їх заступників та секретарів громади, старост, керівників ЦНАП, які хочуть підвищити ефективність своєї роботи, покращити соціальну задоволеність громади, створити сприятливе та безпечне середовище для подальшого розвитку.

 

Мета, очікуваний результат

Надати лідерам громад практично орієнтовані знання та навички, стимулювати процес залучення громадян до прийняття рішень, які впливають на якість життя у громаді. 

Рішення місцевої влади стають ефективнішими, мешканці активніше беруть участь у житті громади та починають більше довіряти місцевій владі, зростає відповідальність жителів та зменшується рівень соціальної напруги

 

Про що цей тренінг

Учасники та учасниці тренінгу отримають актуальні знання з таких питань:

- важливість інформування та залучення жителів громад 

- як правильно комунікувати з медіа та громадськістю

- як підвищити довіру жителів громади до місцевої влади

- як залучати жителів до прийняття рішень у громаді

- як створити майданчик комунікації місцевої влади та мешканців

 

Хто може брати участь

Місцеві голови, їх заступники/заступниці та інші працівники керівного складу громади.

 

Умови участі

У тренінгу можуть брати участь лідери громад з інших областей України. Для участі у тренінгу необхідно попередньо зареєструватися.

 

Важливо!

Проєкт PROSTO не покриває витрати учасників на проїзд до місця тренінгу.

Ми уважно слідкуємо за ситуацією з поширенням COVID-19. Рішення щодо дат проведення тренінгів приймається з урахуванням епідеміологічної ситуації в Україні чи відповідній області. Про будь-які зміни зареєстрованих учасників буде повідомлено додатково.

Під час проведення тренінгу його учасники зобов’язані дотримуватися усіх необхідних заходів з метою запобігання поширенню COVID-19.       

 

Дати та місця проведення

2 лютого 2022 року, м. Хотин, деталі будуть повідомлені підтвердженим учасникам (проєкт не покриває витрати учасників на проїзд та проживання).

Реєстрація до 28 січня 2022 року (може завершитися раніше у разі набору максимальної кількості учасників).

 

Тривалість, час проведення

4,5 години,  10:00 – 14:30 год. (з перервою)

 

За більш детальною інформацією та в разі виникнення додаткових запитань звертайтеся на електронну адресу:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Зареєструватися