26 січня 2022 року. Онлайн-тренінг «Повідомлення та дозволи у будівельній сфері»

Однією з ключових ознак належного ЦНАП є перелік послуг, які в ньому надаються. Дуже важлива наявність у цьому переліку усіх найбільш затребуваних громадянами та бізнесом послуг.  Цей тренінг буде актуальним для представників громад, які створюють ЦНАП чи хочуть покращити якість надання послуг.

 

Мета, очікуваний результат

Надати учасницям та учасникам тренінгу актуальні знання щодо спеціального (тематичного) законодавства, особливостей інтеграції в ЦНАП та практики надання найбільш затребуваних адміністративних послуг.

Учасники та учасниці тренінгу застосовують отримані знання та навички в щоденній роботі. У ЦНАП інтегровано нові адміністративні послуги та/або покращено якість їх надання.

           

Хто може брати участь

 - адміністратори ЦНАП-початківці

- керівництво та працівники ЦНАП, які не проходили подібне навчання

- старости, залучені до роботи на ВРМ

- представники суб’єкта надання адміністративних послуг

 

Умови участі

Рекомендуємо участь у тренінгу працівникам ЦНАП разом з посадовими особами, які є суб’єктами надання адміністративних послуг.

Навчання проходить у робочий час. Важливо, щоб учасники були готові та мали погодження керівництва на участь у ньому. Для участі необхідно подати заявку та отримати підтвердження реєстрації.

 

Рекомендуємо пройти ще й такий тренінг

Ефективна комунікація та підвищення задоволеності відвідувачів ЦНАП як запорука успішної роботи. Ґендерні питання в контексті надання адміністративних послуг.

 

Дата проведення тренінгу

26 січня 2022 року, з 10:00 по 14:00 год. (з перервою).

Реєстрацію завершено.

 

Формат проведення тренінгу

Онлайн: тренінг проводиться на платформі Zoom. Для участі кожному учаснику необхідно зареєструвати персональний акаунт та забезпечити якісний зв'язок (пристрій з підтримкою відео (вебкамера чи камера смартфона), аудіо (колонки чи навушники).

           

За більш детальною інформацією та в разі виникнення додаткових запитань звертайтеся на електронну адресу:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

PROSTO тренінги – поширені запитання

Як зареєструватись на тренінг?

Реєстрація на оголошені тренінги відбувається індивідуально через форму на сайті та передбачає, що кожен охочий реєструє себе особисто. Щонайменше за тиждень для офлайн-тренінгів та за три робочих дні для онлайн-тренінгів на пошту зареєстрованим учасникам надсилається інформація про статус заявки. Особам з цільової аудиторії навчання, яким проект підтверджує участь, надсилається Програма навчання і деталі місця/часу проведення.