Тренінги

26 січня 2022 року. Тренінг для комунікаційників громад «Як створити інформаційний план для громади», м. Луцьк

Для того, щоб сформувати довіру жителів до місцевої влади, необхідно системно комунікувати з громадою. У цьому допоможе інформаційний план, який призначений для надагодження інформування мешканців про послуги, які надаються, та роботу органів місцевого самоврядування. 

Цей тренінг буде корисним для осіб, які відповідають за комунікації у громадах або фахівців, які виконують суміжні функції, і хочуть дізнатися про ефективні стратегії, інструменти та практики інформування та залучення населення. 

 

Мета, очікуваний результат

Надати особам, відповідальним за комунікацію в громадах, відповідні знання та навички, стимулювати перехід до системної комунікації у громадах.

При системній комунікації органи місцевого самоврядування підвищують ефективність впровадження своїх політик та програм, а мешканці починають більш активно брати участь у публічному житті громади та створенні сприятливого та безпечного середовища для подальшого розвитку.

 

Про що цей тренінг

Учасники та учасниці тренінгу отримають актуальні знання з таких питань:

- для чого потрібен інформаційний план

- складові та етапи створення плану 

- як проаналізувати цільові аудиторії та канали поширення інформації

- як створити інформаційний план 

 

Хто може брати участь

Спеціалісти з інформування, які працюють в органах місцевого самоврядування та ЦНАП, інші особи, які відповідають за комунікації у громадах, та фахівці, які виконують суміжні функції.

 

Умови участі

У тренінгу можуть брати участь особи, які відповідають за комунікацію у громадах з інших областей України. Для участі у тренінгу необхідно попередньо зареєструватися.

 

Важливо!

Проєкт PROSTO не покриває витрати учасників на проїзд до місця тренінгу.

Ми уважно слідкуємо за ситуацією з поширенням COVID-19. Рішення щодо дат проведення тренінгів приймається з урахуванням епідеміологічної ситуації в Україні чи відповідній області. Про будь-які зміни зареєстрованих учасників буде повідомлено додатково.

Під час проведення тренінгу його учасники зобов’язані дотримуватися усіх необхідних заходів з метою запобігання поширенню COVID-19.       

 

Дати та місця проведення

26 січня 2022 року, м.Луцьк на базі ЦНАП (деталі будуть повідомлені підтвердженим учасникам).

Реєстрацію завершено.   

 

Тривалість, час проведення

5 годин,  10:00 – 15:00 (з перервою)

 

За більш детальною інформацією та в разі виникнення додаткових запитань звертайтеся на електронну адресу:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.