29 червня 2022 року. Вебінар «Особливості надання окремих адмінпослуг у сфері соціального захисту населення»

Через повномасштабне вторгнення російської федерації в Україну суттєвих змін зазнало майже все законодавство, у тому числі в сфері соціальних послуг. У період воєнного стану зміни в сфері надання соціальних послуг відбуваються динамічно, отже працівники ЦНАП потребують актуальних знань, роз’яснень та обміну досвідом.

 

Мета, очікуваний результат

Надати учасницям та учасникам вебінару актуальні теоретичні знання та практичні навички щодо застосування спеціального (тематичного) законодавства у сфері надання адміністративних послуг соціального характеру.

Обговорити практичні проблеми, з якими щоденно зіштовхуються працівники ЦНАП та питання надання адміністративних послуг у сфері соціального захисту населення, забезпечити обмін досвідом між практиками щодо їх вирішення. 

Учасники та учасниці вебінару застосовують отримані знання та навички в щоденній роботі, покращують доступність та якість надання адміністративних послуг соціального характеру.

 

Про що цей вебінар

Учасники та учасниці вебінару отримають актуальні знання про:

- призначення допомоги ВПО та компенсація витрат власникам житла за тимчасове розміщення ВПО;

- призначення грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка»;

- надання державної допомоги сім’ям з дітьми: державна допомога при народженні дитини, допомога у зв’язку з вагітністю і пологами;

- надання комплексної послуги Ємалятко.

           

Хто може брати участь

- адміністратори, спеціалісти ЦНАП,

- керівництво ЦНАП,

- старости, залучені до надання відповідних адміністративних послуг,

- інші працівники органів місцевого самоврядування та військових адміністрацій, які надають адміністративні послуги для ВПО або беруть участь у їх наданні.

 

Умови участі

Вебінар відбудеться у робочий час. Важливо, щоб учасники були готові та мали погодження керівництва на участь у ньому. Для участі необхідно подати заявку та отримати підтвердження реєстрації.

            

Дата та час проведення вебінару

29 червня 2022 року з 12:00 до 14:00 год.

Реєстрацію завершено.

 

Формат проведення вебінару

Онлайн, вебінар проводиться на платформі Zoom. Для участі кожному учаснику необхідно зареєструвати персональний акаунт та забезпечити якісний зв'язок (пристрій з підтримкою відео (вебкамера чи камера смартфона), аудіо (колонки чи навушники), тощо).

 

            За більш детальною інформацією та в разі виникнення додаткових запитань звертайтеся на електронну адресу:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

PROSTO тренінги – поширені запитання

Як зареєструватись на тренінг?

Реєстрація на оголошені тренінги відбувається індивідуально через форму на сайті та передбачає, що кожен охочий реєструє себе особисто. Щонайменше за тиждень для офлайн-тренінгів та за три робочих дні для онлайн-тренінгів на пошту зареєстрованим учасникам надсилається інформація про статус заявки. Особам з цільової аудиторії навчання, яким проект підтверджує участь, надсилається Програма навчання і деталі місця/часу проведення.