9 червня 2022 року. Вебінар «Особливості надання окремих адміністративних послуг для ВПО»

Через повномасштабне вторгнення російської федерації в Україну суттєвих змін зазнало законодавство в сфері внутрішнього переміщення осіб. Зокрема, ЦНАП визначено однією з ключових точок доступу внутрішньо переміщених осіб (ВПО) для отримання адміністративних послуг. У період воєнного стану зміни в сфері надання послуг для ВПО відбуваються динамічно, отже працівники ЦНАП потребують актуальних знань, роз’яснень та обміну досвідом.

 

Мета, очікуваний результат

Надати учасницям та учасникам вебінару актуальні теоретичні знання та практичні навички щодо застосування спеціального (тематичного) законодавства у сфері надання адміністративних послуг для ВПО.

Обговорити практичні проблеми, з якими щоденно зіштовхуються працівники ЦНАП та питання надання адміністративних послуг для ВПО, забезпечити обмін досвідом між практиками щодо їх вирішення. 

Учасники та учасниці вебінару застосовують отримані знання та навички в щоденній роботі, покращують доступність та якість надання адміністративних послуг для ВПО.

 

Про що цей вебінар

Учасники та учасниці вебінару отримають актуальні знання про:

- основні законодавчі акти щодо ВПО;

- довідка ВПО; поняття ВПО; органи, які здійснюють облік ВПО та видають довідку ВПО, порядок видачі довідки та необхідні документи;

- особливості видачі довідки дітям, які прибули без супроводу батьків;

- загальні права ВПО;

- призначення допомоги на проживання для ВПО.

           

Хто може брати участь

- адміністратори, спеціалісти ЦНАП,

- керівництво ЦНАП,

- старости, залучені до надання відповідних адміністративних послуг,

- інші працівники органів місцевого самоврядування та військових адміністрацій, які надають адміністративні послуги для ВПО або беруть участь у їх наданні.

 

Умови участі

Вебінар відбудеться у робочий час. Важливо, щоб учасники були готові та мали погодження керівництва на участь у ньому. Для участі необхідно подати заявку та отримати підтвердження реєстрації.

            

Дата та час проведення вебінару

9 червня 2022 року з 15:00 до 17:00 год.

Реєстрація до 7 червня 2022 року (може бути припинена достроково у разі набору максимальної кількості учасників).

 

Формат проведення вебінару

Онлайн, вебінар проводиться на платформі Zoom. Для участі кожному учаснику необхідно зареєструвати персональний акаунт та забезпечити якісний зв'язок (пристрій з підтримкою відео (вебкамера чи камера смартфона), аудіо (колонки чи навушники), тощо).

 

            За більш детальною інформацією та в разі виникнення додаткових запитань звертайтеся на електронну адресу:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

PROSTO тренінги – поширені запитання

Як зареєструватись на тренінг?

Реєстрація на оголошені тренінги відбувається індивідуально через форму на сайті та передбачає, що кожен охочий реєструє себе особисто. Щонайменше за тиждень для офлайн-тренінгів та за три робочих дні для онлайн-тренінгів на пошту зареєстрованим учасникам надсилається інформація про статус заявки. Особам з цільової аудиторії навчання, яким проект підтверджує участь, надсилається Програма навчання і деталі місця/часу проведення.