Підтримка постраждалих громад

Один з пріоритетів нашої діяльності – допомогти постраждалим громадам у відновленні якісного надання адміністративних послуг мешканцям та роботи ЦНАП.

Проєкт пропонує кризову підтримку постраждалим громадам: надання можливої інституційної та матеріальної підтримки з відновлення доступу мешканців до послуг. Цим оголошенням збираємо запит від постраждалих громад з Житомирської, Запорізької, Київської, Одеської та Чернігівської областей (в яких є ЦНАП, або які планують його створити). Обсяг підтримки буде визначений на основі індивідуальних потреб кожної громади та в межах наявних ресурсів Проєкту.

Цю форму може заповнювати особа з керівництва ОМС / військової адміністрації або ж керівник ЦНАП. Будь ласка, ознайомтесь з детальним описом допомоги перед заповненням форми та оберіть ті види, що найбільше відповідають вашим потребам сьогодні. Заявка відкрита для заповнення до 15 травня 2023 року.

 

Мета відкритого пункту "Коментар" – отримати відчуття потреб громади в ширшому контексті. Отримана інформація може бути передана відповідним міністерствам/ОВА та іншим ЦОВам.

Неверный ввод